JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA

Weekend z Adobe Lightroom i Photoshop

Fotografowanie i obróbka zdjęć

W skrócie: Intensywne weekendowe szkolenie (piątek – niedziela). Nauka fotografowania i obróbki zdjęć w programach graficznych Adobe LR i PS. Zakres szkolenia i poziom dostosowany do umiejętności i potrzeb uczestnika – szkolenie indywidualne.  Komfortowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym. Całodzienne wyżywienie w cenie szkolenia.

Czas: Rozpoczęcie szkolenia w piątek o 14:00, zakończenie w niedzielę o 12:00. Spotykamy się w piątek w hotelu. Jeśli potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu transportu – napisz do mnie, znajdziemy najlepszą opcję.

Poziom: Każdy poziom zaawansowania – szkolenie indywidualne.

Liczba uczestników: Mogę poprowadzić to szkolenie dla maksymalnie dwóch osób. Zabierz kogoś, kto podziela twoją pasję i dziel się kosztami.

Czego mogę się spodziewać na szkoleniu?

Intensywne szkolenie fotograficzne, w trakcie którego skupimy się na 3 elementach:

WARSZTATY LIGHTROOM & PS

Intensywne sesje przy komputerze. Będziemy pracować na najnowszej wersji oprogramowania CC. Skupimy się na najważniejszych technikach fotografii monochromatycznej lub kolorowej. Będziemy obrabiać zdjęcia wykonane w trakcie warsztatów lub inne, wybrane przez Ciebie (także portrety i architekturę). Dodatkowo pomogę Ci zorganizować środowisko pracy, zadbać o kalibrację twojego komputera i zaplanować bezpieczny sposób przechowywania kopii zapasowych zdjęć.

SESJE FOTOGRAFICZNE

Jeśli będziesz miał na to ochotę, wybierzemy się fotografować w terenie. Pokażę Ci moje ulubione lokalizacje. Nauczę jak zadbać o to, żeby zdjęcie z aparatu nadawało się do obróbki w programach graficznych. Opowiem o przygotowaniach do wypraw fotograficznych. Pokażę Ci aplikacje, które ułatwiają mi pracę. Pomogę Ci wydobyć maksimum możliwości ze sprzętu, który posiadasz.

DRUKOWANIE I PUBLIKACJA

Na koniec popracujemy nad prezentacją zdjęcia. Przygotujemy je do publikacji w Internecie. Pokażę Ci jak oznaczyć swoje zdjęcie. Jak zadbać żeby wyświetlało się poprawnie w mediach społecznościowych.  Pokażę też jak przygotować zdjęcie do profesjonalnego wydruku.

ZAKWATEROWANIE

Dom w sercu Jury dla ceniących jakość. Miejsce, do którego się powraca.

Pyszne jedzenie, wspaniali gospodarze, cudowna atmosfera.

Nasze zajęcia odbędą się w komfortowym rodzinnym pensjonacie. Będziesz miał do swojej dyspozycji wygodny pokój z prywatną łazienką. W każdym pokoju znajduje się duże łóżko i telewizor. W strefie wspólnej będziesz miał dostęp do ciepłych i zimnych napojów oraz słodkich przekąsek. Całodzienne wyżywienie w cenie szkolenia. Samochód zaparkujesz na bezpiecznym, zamykanym parkingu.

KIM JESTEM?

Nazywam się Arkadiusz Pałasiński. Jestem fotografem. Od 12 lat prowadzę indywidualne i grupowe warsztaty fotograficzne w Polsce i za granicą.

Specjalizuję się w artystycznej fotografii czarno-białej. Moje projekty zostały docenione i są prezentowane na wystawach indywidualnych oraz w publikacjach i albumach fotograficznych. Moje prace można było obejrzeć między innymi w Galerii Szyb Wilson w Katowicach, w Muzeum Podróżników im. Tony`ego Halika w Toruniu, w Muzeum PAN w Warszawie i wielu innych miejscach.

Jestem ekspertem w technikach postprodukcji z wykorzystaniem programów Lightroom i Photoshop. Pracę w cyfrowej ciemni uważam za bardzo ważny element mojej twórczości, równie ważny jak samo fotografowanie.

Uczę zarówno osoby początkujące, jak i doświadczonych fotografów. Takich, którzy potrzebują dodatkowej wiedzy z zakresu obróbki fotografii.

Będzie mi bardzo miło, jeśli dołączysz do jednego z moich kursów lub szkoleń.

ILE TO KOSZTUJE?

WEEKEND NA JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ

1 osoba – 3 995/os.
2 osoby – 2 795/os.

Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z całodziennym wyżywieniem w cenie szkolenia.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jeśli opanowanie materiału sprawi Ci trudność i po kursie nie będziesz potrafił obrobić zdjęcia samodzielnie zaproszę Cię na bezpłatną dwugodzinną konsultację online 1:1, w trakcie której wyjaśnię twoje wątpliwości.

Chcę poznać więcej szczegółów lub zarezerwować:

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

FAQ

© Copyright - Arkadiusz Palasinski Photography